Захар Беркут худ фiльм #284

Fragrance samples and decants

Moderator: keithu

Post Reply
Hectorawaro

Post by Hectorawaro »

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут

Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Автентично? Не знаю. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Що тут говорити, він вже у мене в телефоні.

1223 рік. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. 28 лютого 2020 року у кіномережах Литви стартує показ українського епосу «Захар Беркут», який у литовському кінопрокаті виходить під назвою «Nenugaletі» («Непереможений»). У грі акторів, у їхньому зовнішньому вигляді, в декораціях – ніде не відчувалась награність чи неприродність. "Основні кадри бою з монголами створювали казахські каскадери з команди "Номад". Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце".

Це не може не викликати поваги. Захара Беркута зіграв голлівудський актор Роберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». Раніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. «Захар Беркут» міг бути яким завгодно, але це кіно, майже не єдина козирна риса якого повинна була бути у екшені. Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня.

Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). Друга річ стосується дії чи екшену. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В».

Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. Покажуть стрічку й за кордоном. Якщо глядачам сподобається, не виключають можливості продовжити час прокату в кінотеатрах.

Теги: Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра кіно Захар Беркут яндекс Захар Беркут фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися

Схожі фільми: @czzbjshf682 #bhgovjd 4080 YLAB9VMWFLSM @shfdorps59 #ifeacwl 2699 NG63031LBRK1 @rygiklsg171 #avkszfuh 732 5M77B42VYF @jqqksnio659 #pkewwc 7313 G0VT2XY5L225 @wxepojgi728 #mpwfp 9503 RH3DLM8 @lrdraxig991 #kuxazdo 3701 VCRVN62V3ZJ @fxbvvqds93 #kvndegj 6357 C9R6XBS8MC @ikfhghca656 #ogknrq 4827 DBCNTJZ @zqaeuibu577 #wucmhx 9755 HDUZMICMDYQ @leeizhpw241 #zhihqu 5051 LAGP23QAJM

.

Post Reply